Ubiquiti SFP Optical Module Multi-Mode, 1Gbps, 20-pack

€164.05 Excl. btw

198 ,50

Ubiquiti SFP Optical Module Multi-Mode, 1Gbps, 20-pack

Merk: Ubiquiti
Fabriekantscode: UACC-OM-MM-1G-D-20
EAN: 0810010076939

Besteld op een werkdag voor 17:00,in Nederland volgende werkdag in huis. Voor België geldt 2 tot 3 dagen.

14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.3

Voorraad
Winkel uitgeest Geen Voorraad
Leverancier 7 op voorraad

Op werkdagen voor 17:00 uur besteld:
Verwachte levertijd 1-2 werkdagen.
Verwachte levertijd 2-4 werkdagen.

Bel, mail of chat voor actuele voorraad!
Vergelijk
Artikelnummer: 0810010076939AP Categorie: Tag:
Houd mij op de hoogte We laten het je weten zodra dit product weer op voorraad is. Vul hieronder je mailadres in.
Deel je winkelwagen