Intellinet 750004 Glasvezel kabel 2 m LC OS2 Geel

15.00 12.40 excl.btw

Intellinet LWL Anschlusskabel LC/LC 2m Singlemode OS2 gelb

Merk: Intellinet
Fabriekantscode: 750004
EAN: 0766623750004

Besteld voor 17:00, volgende werkdag in huis

Gratis verzending boven €100,- (NL €6,95 BE €9,15)
14 dagen niet goed, geld terug garantie.
60000 producten direct uit voorraad leverbaar.
Vakkundige hulp via telefoon, mail of chat.
Scherpe prijzen en grote voorraden. 
Elders goedkoper? Doe een bod.
Fysieke winkel sinds 1995.
Intracommunautaire levering aan Belgie mogelijk.
Veilig & vertrouwd betalen met:
     Bancontact Belfius Netdirect Creditcard/VisaKBC

Voorraad
Winkel UitgeestGeen voorraad
Leverancier22 Op voorraad

22 op voorraad

Bel voor actuele voorraad
Vergelijk
Artikelnummer: 0766623750004AP Categorie: Tag: Print
Houd mij op de hoogte We laten het je weten zodra dit product weer op voorraad is. Vul hieronder je mailadres in.