| – Documententas 35,8 cm (14.1″) Zwart – Polyester – Merkcompatibiliteit: HP – 490 g |
SKU: 3E5F9A6 EAN: 195908382157 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
Bekijk de gerelateerde categorieën
HP Rnw Busi 14.1 laptoptas (bulk 12)
€233.88 Excl. btw
283 ,-
| – Documententas 35,8 cm (14.1″) Zwart – Polyester – Merkcompatibiliteit: HP – 490 g Merk: HP Printing & Computing |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Bezorging informatie
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
- Selectie Verplicht: Selecteer hierboven de product opties voordat u een nieuw prijsvoorstel doet.
- Prijsvoorstel verzonden! Uw Prijsvoorstel is door ons ontvangen en zal zo spoedig mogelijk in behandeling worden genomen.
- This popup will automatically close in 5 seconds.
- Fout: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van uw voorstel, probeer het a.u.b. opnieuw. Als dit probleem zich blijft voordoen, neem dan contact met ons op.
| Maximale schermgrootte | 35,8 cm (14.1") |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Land van herkomst | China |
| Diepte | 52 mm |
| Gewicht | 490 g |
| Diepte verpakking | 52 mm |
| Gewicht verpakking | 540 g |
| Pallet brutogewicht | 101,52 g |
| Type etui | Documententas |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Breedte | 380 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Breedte verpakking | 380 mm |
| Hoogte verpakking | 270 mm |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 101,3 kg (223.3 lbs) |
Gerelateerde producten
Inkjet Cartridges Huismerk
€15.69 Excl. btw
18 ,99
Inkjet Cartridges Huismerk
€21.48 Excl. btw
25 ,99
€20.04 Excl. btw
Van €27.5
24 ,25
Inkjet Cartridges Huismerk
€19.83 Excl. btw
23 ,99
Inkjet Cartridges Huismerk
€18.17 Excl. btw
21 ,99
















