| – Zwart – Draaghandvat – 900 g |
SKU: WK02PLBL3325 EAN: 5711428033253 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
dbramante1928 Broadway Zwart
5345601
INFORMATIELIJN 0251-234709
INFORMATIELIJN 0251-234709
Bekijk de gerelateerde categorieën
€72.73 Excl. btw
88 ,-
| – Zwart – Draaghandvat – 900 g Merk: DBRAMANTE1928 |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
| – Zwart – Draaghandvat – 900 g |
SKU: WK02PLBL3325 EAN: 5711428033253 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
5345601
| Hoofdkleur van product | Zwart |
|---|---|
| Land van herkomst | Indië |
| Diepte | 250 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Gewicht verpakking | 980 g |
| Producten per pallet (EU) | 50 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 12,2 kg |
| Hoeveelheid omdoos | 5 stuk(s) |
| Draaghandvat | Ja |
| Breedte | 570 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Breedte verpakking | 570 mm |
| Hoogte verpakking | 270 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 19 kg |
| Aantal per verpakking | 5 stuk(s) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Laptoptassen
€35.95 Excl. btw
43 ,50
Laptoptassen
€34.3 Excl. btw
41 ,50
€123.97 Excl. btw
150 ,-
€16.53 Excl. btw
20 ,-
Laptoptassen
€34.3 Excl. btw
41 ,50
Wordt verzonden...






