| – Grijs – Staal – 1U – 1 stuk(s) |
SKU: 712477 EAN: 0766623712477 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
Intellinet 712477 rack-toebehoren
4707034
INFORMATIELIJN 0251-234709
INFORMATIELIJN 0251-234709
Bekijk de gerelateerde categorieën
Rack-toebehoren
Apparatuur voor netwerkvirtualisatie
Draadloze routers
Netwerk media converters
Netwerk-switches
Netwerkextenders
Patch panelen
Schroeven - bouten
Antennes
Automatische overdrachtsschakelaars (ATS)
Bedrade routers
Bridges - repeaters
Draadloze toegangspunten (WAP's)
Energiedistributie-eenheden (PDU's)
Firewalls (hardware)
Gateways/controllers
Mesh-wifi-systemen
Netwerk transceiver modules
Netwerkchassis
Netwerkkaarten
Netwerkmanagementapparaten
Netwerkswitch modules
Netwerkverdeeldozen
Patch panel accessoires
PoE adapters - injectoren
PowerLine-netwerkadapters
Stellingen/racks€16.94 Excl. btw
20 ,50
| – Grijs – Staal – 1U – 1 stuk(s) Merk: Intellinet |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
| – Grijs – Staal – 1U – 1 stuk(s) |
SKU: 712477 EAN: 0766623712477 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
4707034
| Kleur van het product | Grijs |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 1U |
| Breedte | 483 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Maat | 48,3 cm (19") |
| Diepte | 15 mm |
| Gewicht | 210 g |
Rack-toebehoren
€25.62 Excl. btw
31 ,-
Rack-toebehoren
€15.7 Excl. btw
19 ,-
Rack-toebehoren
€30.58 Excl. btw
37 ,-
Netwerk media converters
Intellinet 507349 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart
€31.4 Excl. btw
38 ,-
Rack-toebehoren
€31.82 Excl. btw
38 ,50
Wordt verzonden...