StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR compatibel SFP+ transceiver module – 10GBASE-SR

€54.13 Excl. btw

65 ,50

– SFP+ Vezel-optiek 10000 Mbit/s
– Golflengte: 850 nm
– Hot-swap
– Stroomverbruik (typisch): 1,2 W


Merk: StarTech
SKU: EXSFP10GESRS
EAN: 065030869959

14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.3

Op werkdagen voor 17:00 uur besteld:
Verwachte levertijd 1-2 werkdagen.
Verwachte levertijd 2-4 werkdagen.

✅ Op voorraad leverancier
❌ Geen voorraad winkel

Bel, mail of chat voor actuele voorraad!
Vergelijk
Artikelnummer: 065030869959TD Categorie: Tag:
Houd mij op de hoogte We laten het je weten zodra dit product weer op voorraad is. Vul hieronder je mailadres in.
Deel je winkelwagen