| – 0,405 m – 4 x SATA 15-pins – Zwart |
SKU: BC022 EAN: 4260052183410 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
be quiet! CS-3440 0,405 m
5375938
INFORMATIELIJN 0251-234709
INFORMATIELIJN 0251-234709
Bekijk de gerelateerde categorieën
Interne stroomkabels
Displayport kabels
InfiniBand en Glasvezelkabels
Interne USB-kabels
Kabelklemmen
Kabelkousen
Netwerkkabels
SCSI-kabels
USB-kabels
Audio kabels
Coax-kabels
Composiet videokabels
DVI kabels
Electriciteitssnoeren
HDMI kabels
Kabelbeheersystemen
Kabelgoten
Lightning-kabels
Parallel-kabels
PS/2-kabels
Ribbon/platte kabels
SATA-kabels
Seriële kabels
Signaalkabels
Telefoonkabels
Thunderbolt-kabels
Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
VGA kabels€11.16 Excl. btw
13 ,50
| – 0,405 m – 4 x SATA 15-pins – Zwart |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
| – 0,405 m – 4 x SATA 15-pins – Zwart |
SKU: BC022 EAN: 4260052183410 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
5375938
| Aansluiting 1 | 4 x SATA 15-pins |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Snoerlengte | 0,405 m |
| Compatibiliteit | Dark Power Pro 8- , Straight Power E9- , Pure Power L8- / Power Zone |
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
Koelsystemen voor computers
be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White Computer behuizing Ventilator 14 cm Wit 1 stuk(s)
€16.53 Excl. btw
20 ,-
Computerkast onderdelen
be quiet! BGA05 computerbehuizing onderdelen Universeel HDD-behuizing
€10.33 Excl. btw
12 ,50
Koelsystemen voor computers
be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM high-speed White Computer behuizing Ventilator 12 cm Wit 1 stuk(s)
€15.29 Excl. btw
18 ,50
Koelsystemen voor computers
be quiet! Light Wings | 140mm PWM high-speed Computer behuizing Ventilator 14 cm Zwart 1 stuk(s)
€32.23 Excl. btw
39 ,-
Computerbehuizingen
€133.47 Excl. btw
161 ,50
Wordt verzonden...