| – 0,4 m – 2 x SATA 15-pin – Zwart |
SKU: BC021 EAN: 4260052183403 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
be quiet! CS-3420 0,4 m
4816922
INFORMATIELIJN 0251-234709
INFORMATIELIJN 0251-234709
Bekijk de gerelateerde categorieën
Interne stroomkabels
Displayport kabels
InfiniBand en Glasvezelkabels
Kabelklemmen
Kabelkousen
Netwerkkabels
SCSI-kabels
USB-kabels
Audio kabels
Coax-kabels
DVI kabels
Electriciteitssnoeren
HDMI kabels
Kabelbeheersystemen
Kabelgoten
Lightning-kabels
Parallel-kabels
PS/2-kabels
Ribbon/platte kabels
SATA-kabels
Seriële kabels
Telefoonkabels
Thunderbolt-kabels
Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
VGA kabels€9.92 Excl. btw
12 ,-
| – 0,4 m – 2 x SATA 15-pin – Zwart |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
| – 0,4 m – 2 x SATA 15-pin – Zwart |
SKU: BC021 EAN: 4260052183403 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
4816922
| Snoerlengte | 0,4 m |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 59 g |
| Aansluiting 1 | 2 x SATA 15-pin |
| Compatibiliteit | Dark Power Pro 8- , Straight Power E9- , Pure Power L8- / Power Zone |
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
Koelsystemen voor computers
be quiet! Light Wings | 140mm PWM Triple Pack Computer behuizing Ventilator 14 cm Zwart 1 stuk(s)
€72.31 Excl. btw
87 ,50
Koelsystemen voor computers
€50.41 Excl. btw
61 ,-
Koelsystemen voor computers
be quiet! Light Wings | 140mm PWM high-speed Computer behuizing Ventilator 14 cm Zwart 1 stuk(s)
€32.23 Excl. btw
39 ,-
Koelsystemen voor computers
be quiet! LIGHT LOOP 240mm White Processor Alles-in-één vloeistofkoeler 12 cm Wit 1 stuk(s)
€104.55 Excl. btw
126 ,50
Computerkast onderdelen
be quiet! BGA05 computerbehuizing onderdelen Universeel HDD-behuizing
€10.33 Excl. btw
12 ,50
Wordt verzonden...