| – 0,3 m – SATA 15-pin – Zwart |
SKU: BC020 EAN: 4260052183397 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
be quiet! CS-3310 0,3 m
5109804
INFORMATIELIJN 0251-234709
INFORMATIELIJN 0251-234709
Bekijk de gerelateerde categorieën
Interne stroomkabels
Displayport kabels
InfiniBand en Glasvezelkabels
Interne USB-kabels
Kabelklemmen
Kabelkousen
Netwerkkabels
SCSI-kabels
USB-kabels
Audio kabels
Coax-kabels
Composiet videokabels
DVI kabels
Electriciteitssnoeren
HDMI kabels
Kabelbeheersystemen
Kabelgoten
Lightning-kabels
Parallel-kabels
PS/2-kabels
Ribbon/platte kabels
Seriële kabels
Signaalkabels
Telefoonkabels
Thunderbolt-kabels
VGA kabels€9.09 Excl. btw
11 ,-
| – 0,3 m – SATA 15-pin – Zwart |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
| – 0,3 m – SATA 15-pin – Zwart |
SKU: BC020 EAN: 4260052183397 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
5109804
| Snoerlengte | 0,3 m |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aansluiting 1 | SATA 15-pin |
| Compatibiliteit | Dark Power Pro 8- , Straight Power E9- , Pure Power L8- / Power Zone |
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
Computerkast onderdelen
be quiet! BGA04 computerbehuizing onderdelen Full Tower PSU-beugel
€26.03 Excl. btw
31 ,50
Computerkast onderdelen
be quiet! BGA03 computerbehuizing onderdelen Midi Tower Zijpaneel
€30.58 Excl. btw
37 ,-
Koelsystemen voor computers
€28.93 Excl. btw
35 ,-
Koelsystemen voor computers
€71.9 Excl. btw
87 ,-
Computerbehuizingen
€133.47 Excl. btw
161 ,50
Wordt verzonden...