| – OM3/OM4 – 70 m – MPO/MTP Vrouwelijk – MPO/MTP Vrouwelijk – Materiaal buitenmantel: Brandvertragendˌ halogeenvrij, Halogeenvrij – Multimode – Violet |
SKU: DC5007 EAN: 8716065420760 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
Bekijk de gerelateerde categorieën
InfiniBand en Glasvezelkabels
Displayport kabels
Interne USB-kabels
Kabelklemmen
Kabelkousen
Netwerkkabels
SCSI-kabels
USB-kabels
Audio kabels
Coax-kabels
Composiet videokabels
DVI kabels
Electriciteitssnoeren
HDMI kabels
Interne stroomkabels
Kabelbeheersystemen
Kabelgoten
Lightning-kabels
Parallel-kabels
PS/2-kabels
Ribbon/platte kabels
SATA-kabels
Seriële kabels
Signaalkabels
Telefoonkabels
Thunderbolt-kabels
Toetsenbord-video-muis (kvm) kabel
VGA kabelsACT 70 meter Multimode 50/125 OM4(OM3) glasvezel trunkkabel polarity A met MTP/MPO female connectoren
€404.55 Excl. btw
489 ,50
| – OM3/OM4 – 70 m – MPO/MTP Vrouwelijk – MPO/MTP Vrouwelijk – Materiaal buitenmantel: Brandvertragendˌ halogeenvrij, Halogeenvrij – Multimode – Violet Merk: ACT |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Bezorging informatie
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
- Selectie Verplicht: Selecteer hierboven de product opties voordat u een nieuw prijsvoorstel doet.
- Prijsvoorstel verzonden! Uw Prijsvoorstel is door ons ontvangen en zal zo spoedig mogelijk in behandeling worden genomen.
- This popup will automatically close in 5 seconds.
- Fout: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van uw voorstel, probeer het a.u.b. opnieuw. Als dit probleem zich blijft voordoen, neem dan contact met ons op.
| Snoerlengte | 70 m |
|---|---|
| Aansluiting 2 | MPO/MTP |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Materiaal buitenmantel | Brandvertragendˌ halogeenvrij, Halogeenvrij |
| Kern diameter | 50 µm |
| Draad modus structuur | Multimode |
| Reflectieverlies | 20 dB |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 80 °C |
| Gewicht | 29,1 kg |
| Aansluiting 1 | MPO/MTP |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Violet |
| Type glasvezel | OM3/OM4 |
| Bekleding diameter | 125 µm |
| Verlies van insertion | 0,35 dB |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 – 70 °C |
| Diameter van de kabel | 6,5 mm |
Gerelateerde producten
Stekkerdozen
€14.05 Excl. btw
17 ,-
€33.06 Excl. btw
40 ,-
€19.42 Excl. btw
23 ,50
€18.18 Excl. btw
22 ,-
€6.2 Excl. btw
7 ,50





