| HP Poly Voyager 5200 medium oordopjes en hoesjes van foam (3 stuks). Type product: Oordopjestips | SKU: 85Q22AA EAN: 197497571677 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
HP Poly Voyager 5200 medium oordopjes en hoesjes van foam (3 stuks)
€6.61 Excl. btw
8 ,-
| HP Poly Voyager 5200 medium oordopjes en hoesjes van foam (3 stuks). Type product: Oordopjestips
Merk: HP Poly |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Bezorging informatie
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
- Selectie Verplicht: Selecteer hierboven de product opties voordat u een nieuw prijsvoorstel doet.
- Prijsvoorstel verzonden! Uw Prijsvoorstel is door ons ontvangen en zal zo spoedig mogelijk in behandeling worden genomen.
- This popup will automatically close in 5 seconds.
- Fout: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van uw voorstel, probeer het a.u.b. opnieuw. Als dit probleem zich blijft voordoen, neem dan contact met ons op.
| Type product | Oordopjestips |
|---|---|
| Compatibiliteit | Voyager 5200 |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Land van herkomst | China |
| Merkcompatibiliteit | POLY |
| Grootte | M |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Gerelateerde producten
Hoofdtelefoon accessoires
€11.98 Excl. btw
14 ,50
Hoofdtelefoon accessoires
€66.53 Excl. btw
80 ,50
Hoofdtelefoon accessoires
€70.25 Excl. btw
85 ,-
Hoofdtelefoon accessoires
€38.02 Excl. btw
46 ,-
Hoofdtelefoon accessoires
€23.55 Excl. btw
28 ,50












