| HP Poly Sync 40 bureaubevestiging. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm. Aantal dozen per palletlaag: 20 stuk(s), Land van herkomst: China | SKU: 85R80AA EAN: 197497574074 Downloadbare informatie Download Generated PDF *Aan onjuist vermelde foto’s, specificaties en prijzen kunnen geen rechten worden ontleend |
HP Poly Sync 40 bureaubevestiging
€16.12 Excl. btw
19 ,50
| HP Poly Sync 40 bureaubevestiging. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm. Aantal dozen per palletlaag: 20 stuk(s), Land van herkomst: China
Merk: HP Poly |
Ruim 50000 producten direct uit voorraad leverbaar
14 dagen retourrecht voor consumenten
Boven €100,- gratis in NL verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Dagelijks van 10:00 tot 23:00 bereikbaar via chat
Fysieke winkel sinds 1995
Levering aan Nederland en België
Klanten beoordelen ons met een 9.4
Bezorging informatie
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd.
- Selectie Verplicht: Selecteer hierboven de product opties voordat u een nieuw prijsvoorstel doet.
- Prijsvoorstel verzonden! Uw Prijsvoorstel is door ons ontvangen en zal zo spoedig mogelijk in behandeling worden genomen.
- This popup will automatically close in 5 seconds.
- Fout: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van uw voorstel, probeer het a.u.b. opnieuw. Als dit probleem zich blijft voordoen, neem dan contact met ons op.
| Breedte verpakking | 190 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 20 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Land van herkomst | China |
Gerelateerde producten
Hoofdtelefoon accessoires
€70.25 Excl. btw
85 ,-
Hoofdtelefoon accessoires
€27.69 Excl. btw
33 ,50
Hoofdtelefoon accessoires
€50.83 Excl. btw
61 ,50
Hoofdtelefoon accessoires
€35.95 Excl. btw
43 ,50
Hoofdtelefoon accessoires
Jabra 14217-05 hoofdtelefoon accessoire Koptelefoonstandaard
€75.21 Excl. btw
91 ,-












