StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC

31.50 26.03 excl.btw

1m 10 Gb Aqua Fiber Patch Cable LC/LC

Merk: StarTech
Fabriekantscode: A50FBLCLC1
EAN: 0065030827065

Besteld voor 17:00, ook op zondag, volgende werkdag in huis

14 dagen gratis retourneren
Boven €100,- gratis verzonden
Uitstekende klantenservice en support
6 dagen per week telefonisch bereikbaar
Fysieke winkel sinds 1995
Klanten beoordelen ons met een 9.3

  • Extern magazijn 43
  • Uitgeest Niet beschikbaar

43 op voorraad

Bel, mail of chat voor actuele voorraad!
Vergelijk
Artikelnummer: 0065030827065TD Categorie: Tag: Print
Houd mij op de hoogte We laten het je weten zodra dit product weer op voorraad is. Vul hieronder je mailadres in.