Lindy 46342 Glasvezel kabel 3 m LC OM4 Roze

20.50 16.94 excl.btw

Lindy LWL-Duplexkabel LC/LC OM4 3m 50/125æm Multimode

Merk: Lindy
Fabriekantscode: 46342
EAN: 4002888463423

Besteld voor 17:00, volgende werkdag in huis

Gratis verzending boven €100,- (NL €6,95 BE €9,15)
14 dagen niet goed, geld terug garantie.
60000 producten direct uit voorraad leverbaar.
Vakkundige hulp via telefoon, mail of chat.
Scherpe prijzen en grote voorraden. 
Elders goedkoper? Doe een bod.
Fysieke winkel sinds 1995.
Intracommunautaire levering aan Belgie mogelijk.
Veilig & vertrouwd betalen met:
     Bancontact Belfius Netdirect Creditcard/VisaKBC

Voorraad
Winkel UitgeestGeen voorraad
Leverancier80 Op voorraad

80 op voorraad

Bel voor actuele voorraad
Vergelijk
Artikelnummer: 4002888463423AP Categorie: Tag: Print
Houd mij op de hoogte We laten het je weten zodra dit product weer op voorraad is. Vul hieronder je mailadres in.